Performans Değerlendirme & Geri Bildirim Tekn.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Performans Değerlendirme & Geri Bildirim Teknikleri” eğitimi, 12 Ocak 2024 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Beyhan ÇEVİKKAN tarafından katılımcılara; performans yönetim sistemi, Kurumlarda Performans Yönetim Sistemi Kurma Amaçları, Performans Görüşmelerinde Dikkat Edilecek Noktalar, Performans Değerlendirme Sonuçlarının Kullanım Alanları vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Performans Değerlendirme & Geri Bildirim Teknikleri” eğitimi, katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

X