Yönetim ve Liderlik Türleri & Yaklaşımları

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Yönetim ve Liderlik Türleri & Yaklaşımları” eğitimi, 16 Mayıs 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen İlker EREL tarafından katılımcılara; yönetim ve yöneticiliğin tanımı, yönetim çemberi, problemlere yaklaşım, yönetici liderliğin unsurları, stratejik düşünmek ve değişim, en üst sorumluluk için olması gereken kurallar vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Yönetim ve Liderlik Türleri & Yaklaşımları” eğitimi katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

X