Bilanço Okuma Teknikleri ve Finansal Risk Yönetimi

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Bilanço Okuma Teknikleri ve Finansal Risk Yönetimi” eğitimi, 16 Ekim 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Yüksel BİLEK tarafından katılımcılara; muhasebe-finans ilişkisi, finansal riskler, kur riski, faiz riski, bilanço, gelir tablosu, net işletme sermayesi değişim tablosu vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Bilanço Okuma Teknikleri ve Finansal Risk Yönetimi” eğitimi katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

X