Satınalma Yönetimi

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Satınalma Yönetimi” eğitimi, 25 Ağustos 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Doçent Dr. Murat DÜZGÜN tarafından katılımcılara; satınalma yönetimi ve temelleri, temel ilkeler, süreç yönetimi ve iş akışları, doğru kaynakların seçimi ve yönetimi, pazarlık ve maliyet-fiyat analizi ilkeleri, ekonomik sipariş miktarı (EOQ) modeli ve uygulamaları, nakliye yönetimi-lojistik stratejileri vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Satınalma Yönetimi” eğitimi katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

 

X