ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi” eğitimi, 16 Haziran 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Abdulkadir ÖZDABAK tarafından katılımcılara; Yönetim sistemi standartlarının yapısı, yararları, gereklilikleri, enerji politikası, kapsam ve sınırlarının belirlenmesi, enerji verilerinin elde edilmesi, amaç, hedef ve eylem planlarının oluşturulması vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi” eğitimi katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

X