Koçvari Lider Olmak

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Koçvari Lider Olmak” eğitimi, 27 Ocak 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Dr. Barbaros KON tarafından katılımcılara; farklılıkları tanımak ve yönetebilmek, liderlik ve yöneticilik kavramları, farklılıkları yönetebilmede etkili liderlik yetkilerini kullanabilme, takım olabilmek, koçvari liderlik ile takımını yönet vb. konular aktarıldı.

Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Koçvari Lider Olmak” eğitimi katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.

 

 

 

X